چگونه وبسایت خود را در اینستاگرام آنبلاک کنیم

چگونه وبسایت خود را در اینستاگرام آنبلاک کنیم

چگونه وبسایت خود را در اینستاگرام آنبلاک کنیم !? حتما براتون پیش اومده که بخواید وبسایت شخصی یا لینکی را در بیو اینستاگرام قرار دهید ولی از آن ایراد بگیره و به اصطلاح لینک بلاک شده باشد و با خطا زیر مواجه بشید 

link not allowed in instagram

خب حالا سوالی که پیش میاد اینه که چرا این پیام برای شما نشان داده میشه ؟ در جواب این سوال باید گفت که قطعا وبسایت و یا لینک شما را نقض کننده قوانین خود میداند ولی آیا راهی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد ؟

چگونه وبسایت خود را در اینستاگرام آنبلاک کنیم ؟

 در ویدیو زیر و این مقاله شما یاد میگیرید که چگونه به راحتی این مشکل را حل کنید . این روش روی ۲ وبسایت تست شده و کاملا مشکل برطرف شده است و حدودا بین ۲۴-۴۸ ساعت رفع مشکل طول خواهد کشید پس صبور باشید.

همانطور که در ویدیو بالا گفته شد شما به این روش به راحتی میتوانید لینک خود را آنبلاک کنید ، نمونه ای از پیامی که شما میتوانید کاملا محترمانه از فیسبوک (اینستاگرام) بخواهید که وب سایت شما را آنبلاک کنند در زیر آمده است :

Good Morning Facebook!

With due respect, I would like to inform you my website URL have been blocked on Facebook and Instagram. Recently I got know my website URL: http://www.yourwebsite.com has blocked on Facebook/Instagram and prohibited me to share my website links over my pages and my timeline.

I didn’t go against your policies. I apologize If I have broken any Facebook policy by any mistake.

It is requested please unblock my website URL and enable its links. I thank Facebook Team for making it a safe place for all.!

Please Unblock my website.

URL:  http://www.yourwebsite.com

Thanks in Advanced.

Soheil Mohseni

همانطور که میدانید شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام نقش مهمی در بهینه سازی سایت و مشتری یابی خواهد داشت .

پس اگر نتوانیم از وبسایت خود در بیو و پست ها استفاده کنید پس یکی از راه های ارتباطی برای فروش محصولات و یا خدمات خود را از دست داده ایم پس امیدوارم که از این مقاله استفاده کرده باشید همچنین میتوانید مقاله ابزارهای اینستاگرام برای استفاده بهتر از این شبکه اجتماعی را مطالعه نمایید.

لطفا با گذاشتن نظرات خود به افزایش سطح کیفی ما کمک کنید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

, ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.