چگونه کسب و کار آنلاین بسازیم ؟!

چگونه کسب و کار آنلاین بسازیم ؟!

اگر میخواهید درباره ی اینکه چگونه کسب و کار آنلاین بسازیم اطلاعات بدست آورید در ابتدا باید به شما بگوییم وقتی شما در یک زمینه مهارت داشته باشید و یا بخواهید به دنبال یادگیری یک مهارت بروید دیگر اینکه شما در یک شهر کوچک زندگی می کنید یا در یک کلان شهر , اهمیت زیادی ندارد .

اصلا بیایید فرض کنید شما یک پزشک در حدود ده سال پیش هستید . تنها راه ارتباطی شما با بیمارانتان ملاقات حضوری در مطب بود . اگر شما دوست داشتید که دانشتان را در اختیار دیگران قرار دهید و همچنین به نامی شناخته شده در حیطه ی کاری خود تبدیل شوید , این امر میسر نبود مگر با گذشت زمان ! امروزه با گسترش ابزار های ارتباطی و همچنین گذراندن زمانی زیاد در سایت ها و شبکه های اجتماعی توسط عموم افراد جامعه , شما برای پیشرفت مسیری هموار تر خواهید داشت . اگر شما در هر زمینه ی کاری , حرفی برای گفتن داشته باشید , امروزه در این دنیای ارتباطی خیلی زود شناخته می شوید .

ممکن است بگویید فکر بکری به ذهنتان نمی رسد و یا انواع شغل ها در حال انجام کار هستند ولی مطمئن باشید اگر یک سری اصول را رعایت کنید و کمی خلاقیت به خرج دهید از همه ی هم صنفی های خودتان متمایز می شوید . حتی شما می توانید ارائه دهنده ی محصولات تولید شده توسط دیگران باشید . پس فرصت برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین زیاد است .

چگونه کسب و کار آنلاین بسازیم

کسب و کار آنلاین چه مزایایی دارد ؟
  • هزینه ی تامین جا و مکان ندارد .
  • به طور مستقیم با مشتری و مخاطب در ارتباط خواهیم بود .
  • در تمام شبانه روز مشتریان می توانند به خدمات ما دسترسی داشته باشند .
برای شروع چه کاری کنیم ؟!
  • توانایی خود را بسنجید , به دنبال یادگیری بیشتر باشید , در کارتان به روز باشید .
  • برای دنیای آنلاین کسب و کار خود با متخصصانی ماهر مشورت کنید .
سایت داشته باشیم یا پیج اینستاگرام ؟!

هر دو در کنار هم ! شما برای یک کسب و کار آنلاین خوب نیاز به یک سایت حرفه ای دارید . مخاطبان شما همیشه در صفحه ی اجتماعی خود نیستند و یا همه ی آن ها پیج اینستا ندارند . از اینستاگرام بصورت تخصصی برای شناخته شدن بیشتر استفاده می کنیم و در واقع راهی مناسب برای ارتباط بیشتر و راحت تر با مشتری است , در غیر این صورت اینکه ما برای ارائه ی خدمات خود یک سایت داشته باشیم نه تنها سبب ایجاد کلاس کاری می شود بلکه باعث اعتماد سازی در ذهن مخاطب نیز می گردد . اصلا بیایید فرض کنید شما به چیزی نیاز دارید , چه کاری انجام می دهید ؟! ابتدا در گوگل سرچ می کنید !

چگونه کسب و کار آنلاین بسازیم

شرکت ارائه دهنده ی خدمات وب چه کاری باید برای کسب و کار آنلاین شما انجام دهد ؟!

حالا که تصمیم گرفته اید با توجه به مهارت هایتان وارد بازار آنلاین شوید , باید یک شرکت خوب برای همراهی خود در این مسیر پیدا کنید .

این شرکت باید بتواند :

در واقع برای شروع هرکاری بهتر است با متخصصان آن حوزه مشورت کنید .

چه کارهایی را می توانیم به صورت آنلاین انجام بدهیم ؟!
  • فروش ویدئوهای آموزشی که با تخصص خودمان تولید کرده ایم .
  • ایجاد منبع ای از اخبار و آموزش که می تواند شامل متن و عکس باشد .
  • فروش محصولاتی که خودمان تولید کرده ایم شامل صنایع دستی , خوراکی و …
  • ارائه ی خدماتی که می توانیم به دیگران عرضه کنیم شامل تعمیر وسایل , نگهبانی , طراحی و …
  • فروش محصولاتی که دیگران در حجم زیاد تولید می کنند به صورت بسته بندی جدید و در اندازه های مختلف .

این ها فقط نمونه هایی از دنیایی از کارهایی است که شما می توانید در بستر اینترنت انجام دهید . کار مورد نظر خود را انتخاب کنید و با گروه ttmweb برای مشاوره تماس بگیرید . در کنار هم پیشرفت خودتان را ببینید !

, , , , ,
Share:

نظرات

۲ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.